Kniha návštěv

Datum 24.12.2013
Vložil rionka
Titulek Re: Re: Re: 272/365 Výstava betlémů I.

Eva Koutná: "... kromě sestry", tím prosím myslíte starší sestru Ivy? Tedy mě? :-) Nuže, myslím, že já bych Vás ještě pořád poznala.

Pročítám to tu čas od času a jenom bych k tomu ráda řekla, že to, že se někdo kvůli škole odstěhuje do jiného (většího/menšího/cizího) města a pak v něm prostě už zůstane kvůli práci nebo kvůli někomu, koho má rád, neznamená, že je nutně nějaký nafoukanec nebo něco takového. Je to prostě jen jiné a vždycky bude. Nedokážu si představit, že bych jako cca pětadvacetiletý červenovlasý nonkonformní idealista našla na Blanensku zaměstnání - ani ve svém původním výtvarném oboru, ani v počítačové oblasti, kde pracuji nyní. Trochu mě mrzí, že pořád ze zvyku nechtěně vnucuji Ivě, že by měla krom zpěvu studovat i další vědy "jen pro jistotu", protože - co když jí to vyjde a bude úspěšná třeba přímo v Olomouci? To by bylo fajn. Olomouc mi přijde malý a sympatický. Líšeň, kde teď žiju, je v podstatě taky taková vesnice... Znám tu různé hodné lidi a zvou mě na hody, takže to se mnou snad ještě nebude tak zlé :-)

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode