Kniha návštěv

Datum 26.11.2013
Vložil Ivunec
Titulek Re: 22.11.2013 23:58 - 257/365 Macíček

Zdravím,
s tím šťourou mně to něco připomíná, jeden takovej Vám právě píše. ;) Vlastně máte pravdu v obojím, datum a čas se tady na webnode u článků automaticky nastavuje ve chvíli, kdy začnu článek psát, což je ale dost nevýhodné, když začnu psát článek pozdě (myšleno po půlnoci), což se poslední dobou stává docela často, protože to někdy (kvůli škole, učení, že nemám vždy po ruce internet, ...) prostě nestíhám. Naštěstí se ale datum i čas dají libovolně přepisovat, což je super, protože třeba na jiných poskytovatelích (třeba blogger) to tak snadné není. Vlastně jsem to tam ani nikdy nehledala, protože jsem na mým blogu na bloggeru nebyla nikdy závislá na čase, což u 365ek su. Ale jde to tam prý taky nějak.

Ale jinak díky za napsání a omlouvám se za zmatky. Život studenta a navíc vysokoškoláka není snadný, ale snažím se s ním poprat, jak to jde. Navíc, kdybych to nemohla přepsat na správné datum, pak by přece ta 365ka postrádala smysl, ne? Ale fotky jsou vždy foceny ve správný den...teda většinou. =D

Díky za přízeň a pravidelnou návštěvu. Je mi ctí, ;)

Ivunec

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode